مشاوره،آموزش،اطلاعات،راه اندازی فست فود

گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوران سرآشپزان برترایران گود فود باعلم ودانش خود در نظر دارد در راستای راه اندازی آموزش خود کمک شایانی  با صداقت به علاقه مندان به فست فود رستوران وصنعت غذا همیاری نماید.
گروه ایران گودفود راه انداز حرفه ای صفرتاصد فست فود کافی شاپ رستوران  رستوران ایتالیای باتیمی کامل از افراد کارآزموده،ودوره دیده وحرفه ای  مشاوره،برنامه ریزفوق حرفه ای طراحی واجرای فوقوالعاده وبی نظیر دکوراسیون تجهیزلوزام مورد نیازباطراحی حرفه ای منوواجرای دقیق تمامی غذاهای  مورد نیاز به درخواست سرمایه گذران عزیزاستخدام وآموزش.ایران گود فود بامدیران ومدیریت حرفه ای  سرآشپز امیرسالم وسرآشپزحسین صادق کارشناسان خبره خط تولید غذا وکارشناسی پذیرایی با فرمول ها وسبک های جدید غذا با ایده های نووفرمولاسیون بی قیدوشرط باتضمین وپشتیبانی 3ماه.6ماه.9ماه.و1ساله در خدمت تمامی هموطنان با حجم سرمایه گذاری پایین وسنگین میباشد
راه اندازی فست فود ومشاوره وهزینه های راه اندازی ازدیدوبیان سرآشپز سالم وسرآشپزصادقی
  راه اندازی یک فست فود، نیاز به سرمایه اولیه دارید. باید حداقل برای دو سال اول، تامین هزینه هایی چون اجاره محل، بیمه، تاسیسات، تجهیزات، مواد غذایی، دستمزد کارگران و تبلیغ را از جیب خود و سرمایه اولیه تان در نظر داشته باشید. موفقیت نیاز به زمان دارد. اگر وام گرفتید، باید از پس بازپرداخت ماهیانه آن برآیید.
شروع به تجهیز محل کنید. از قوانین محلی و بهداشتی اطلاع کسب کنید. مشارکت کنید و مجوز کسب و کار را دریافت کنید. طرح توجیهی خوبی برای خود بنویسید و هزینه های احتمالی را در نظر بگیرید. طرح های توجیهی مربوط را می توانید در اینترنت پیدا کنید.
امتیاز یک رستوران زنجیره ای را بخرید تا موفقیت تان تضمین شود (یکی از شعب، یک فست فودی معروف شوید). با این کار در واقع در تجارتی سرمایه گذاری خواهید کرد که سود خوبی دارد. خرید امتیاز هزینه برمی دارد، ولی سود آن بیشتر است.
اگر می خواهید رستورانن یا فست فود مستقل برای خود باز کنید، به این موضوع توجه کنید که می خواهید چه گروهی را به رستوران خود جلب کنید و آنچه را که می توانید انجام دهید تا رستوران تان منحصر به فرد شود. شما در واقع می خواهید با رستوران های معروف شهرتان و یا کشور رقابت کنید، پس باید رستوران تان ویژگی خاصی داشته باشد.
بخوانید:  چگونه مدیر بازاریابی شویم
حال وقت آن رسیده که تصمیم بگیرید منوی رستوران خود را بنویسید. منویی که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت و نوع غذاها بتواند با دیگر رستوران ها رقابت کند. غذاهای مخصوص سرآشپز که ویژه رستوران خودتان باشد را در منو حتما لحاظ کنید.
اگر نمی خواهید رستوران وفست فود را خودتان بگردانید، افرادی را استخدام کنید که با تجربه و البته سخت کوش و متعهد باشند. آموزش های لازم را به آنها بدهید. به آنها بفهمانید که انجام کار به نحو احسن، برای شما بسیار اهمیت دارد.
می توانید در روزنامه ها و یا مجله ها تبلیغ کنید و یا در سطح شهر برشور پخش کنید. از آنجایی که رقابت در این کار اهمیت ویژه ای دارد، باید به تبلیغات توجه زیادی داشت خیلی از فست فودها ورستوران ها بدون در نظر گرفتن قوانین واصول اولیه راه اندازی مجموعه شروع به کار میکنندکه چندی بعد مشکلاتی در اداره  فست فود رستوران پیش می آورند.این مشکلات فست فود ورستوران درسراسر کشور عزیزمان.باعث کاهش بازدهی وفروش فست فود یا رستوران شما می شودبنابراین برای موفقیت دریک پروژ ویک کارهرچند پروژه کوچک یا بزرگ باشد.اما مشاوره وآموزش جزِء رکن اصلی آن میباشد.اکثر مراجعه کنندکان به ایران گودفود این میباشد در ابتدا هزینه مشاورتان چقدر میباشد هزینه مشاوره راه اندازی فست فود بستگی به نوع درخواست شما به گروه سرآشپزان برتر را دارد.آشنایی واجرایااصول حرفه ای کار در بازدهی سود به شما سرمایه گزاران عزیز کمک فراوان وشایانی را خواهد کرد.گروه سراشپزان برتر گروه فوق حرفه ای وتخصصی راه اندازی فست فود رستوران.انچه را که میخواهید باما بدست آورید.