گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود کافی شاپ مهمترین واولین کار جهت خدمات راه اندازی به شما شهروندان گرامی شروع قرارداد مشاوره راه اندازی میباشد.
مهمترین خدمات درزمینه راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوران تنظیم قرارد جهت همکاری میباشد
تنظیم یک قراردادمحکم وتعهدات گروه راه اندازی بین طرفین وشماعزیزان وضمانت اجرای دقیق پروژه های تحت قرارداد با گروه ومجریان ومدیران ارشد میباشد
اولین چیزمهم جهت ایجاد قراردادوهمکاری یک رابطه امن بین گروه راه اندازی و2طرف میباشد
باملاحظه دراین نکات.اهمیت تنظیم قرارداد جهت همکاری با گروه ایران گودفود میباشد
انجام صفرتاصد راه اندازی مجموعه بعدوقبل قرارداد جهت راه اندازی
آموزش راه اندازی خط تولیدهمبرگر
همبرگر ماده اصلی نوعی ساندویچ است که معمولاً از گوشت گاو چرخ شده تهیه می شود و شکل آن گرد است گوشت را می توان کباب کرده یا سرخ نمود و معمولاً آنرا داخل یک نانمخصوص به همراه دیگر مواد افزودنی مصرف می کنند. گاهی تنها به گوشت چرخ شده همبرگر می گویند. معمولاً همبرگر را همراه باکاهو، پیاز، گوجه فرنگی، پنیر، سس و... می خورند. نام این غذا از کشور آلمان و شهر هامبورگ گرفته شده است. اولین بار در این ناحیه گوشت گاو را پهن نموده و به شکل گرد در آوردند که این محصول، بسیار با استقبال مردم مواجه شددر قدیم، گوشت چرخ کرده ای که گرد بود را استیک همبرگر می نامیدند. وقتی این ماده غذایی را داخل نان قرار می دادند، ساندویچ همبرگر نام می گرفت. تا اوایل قرن بیستم، هر دوی اصطلاحات به کار رفته (استیک همبرگر و ساندویچ همبرگر) خلاصه شده و تنها خود نام همبرگر و یا حتی برگر به جای اسامی قبلی استفاده شد.
اطلاعاتی در خصوص برگرها
برگرها عموماً غذاهای مضری نیستند، نحوه پخت و موادی که همراه آنها سرو می ‌‌شود در سلامت غذا مهم است. چربی گوشت در برگرها می تواند کاملا متفاوت باشد. همبرگرهایی با ۵ تا ۱۰ درصد چربی وجود دارد که خوشمزه هم هستند. همبرگرهایی که با سویا تهیه شده اند، مقدار چربی و همین طور کالری شان باز هم کمتر است.
نحوه پخت هم بسیار مهم است. کباب کردن، یکی از بهترین روش ها می باشد. یک برگر خوشمزه باید به خوبی کباب یا سرخ شود. تجربه نشان داده که اگر برگرها در روغن سرخ نشوند، طعم بهتری خواهند داشت و سالم تر هم هستند.
مقدار چربی، سس و پنیر هم در سلامت غذا موثر است و می توان آن را با توجه به رژیم غذایی تغییر داد. در هر صورت همبرگر و برگرها در زمره خوشمزه ترین غذاها هستند، پس باید از آن لذت برد.گروه ایران گود فود باسالها تجربه در زمینه آشپزی وراه اندازی با ایده های نو همیشه پشتیبان سرمایه گذاران عزیز درسراسرکشور بوده ومی باشد(مدیران ارشد گروه راه اندازی فست فود رستوران کافی شاپ سرآشپزحسین صادقی وسرآشپزامیرسالم)09120871077